Subota , 20. Apr, 2024

KULTURA - CULTURE

Maglajka Ena Blitović pobjednica 11. Radio festivala Radio Žepča

img

U finalnoj večeri 11. Radio festivala Radio Žepča nastupila su 23. natjecatelja a prema odluci stručnog žirija koji je ove godine bio u sastavu Igor Hinger, Ermelina Herceg, Emir Huseinagić, Luka Žiberna, Gabrijela Đaković, Željko Šlipogor, Goran Puletić, titulu pobjednika 11.RFRŽ osvojila je Ena Blitović iz Maglaja.

Druga je Maja Kitić iz Prnjavora a treće mjesto pripalo je Irmi Katić iz Usore.

Organizatori su tokom finalne večeri dodijelili i nagradu za najbolji scenski nastup koja je pripala Luciji Đivić, najbolji styling na festivalu imao je Alem Žerić, dok je najperspektivnija natjecateljica bila Lajla Šutrović.

Prema izboru žirija Radio Žepča 3. mjesto su osvojile Laura i Gabrijela Tripić, 2. mjesto je pripalo Marti Rimac dok je prva Nađa Imamagić.

Dodijeljene su i nagrade po izboru žirija radijskih stanica, tako je treće mjesto zauzeo Tomislav Ćorić, druga je Petra Antunović i prvo mjesto po izboru žirija radijskih stanica pripalo je Heleni Ilić.